Hliníkové dvere - Systém Ponzio NT68

Systém Ponzio NT68

TU CHYBA TEXT budovách verejného sektoru (školy, banky, administratívne budovy, nemocnice atď.)  ale aj na rodinných domoch. Koeficient prechodu tepla (pre okno) je 2,08 W/m2K. Konštrukcie vyhotovené z tohto systému zaručujú najvyšší štandard a estetiku a výborne chránia proti prechodu tepla a kondenzácií vodnej pary na povrchu rámu. Trojkomorová konštrukcia a dodatočné vystúženie umožňuje zhotovenie prvkov veľkých rozmerov.

MATERIÁL :
3 - komorový systém z kvalitných talianskych hliníkových profilov PONZIO, so stavebnou hĺbkou 68 mm a prerušením tepelného mostu. Tepelno izolačná vložka na prerušenie tepelného mostu so šírkou 24 mm. Hladký povrch pre ľahkú údržbu a čistenie.

VÝPLŇ :
Systém PONZIO NT68 umožňuje použitie skla, výplňou typu "sandwich", kovových dosiek, sadrokartónov a to v hrúbke od 18 do 57 mm.

TESNENIA :
Dve celoobvodové trvalo pružné tesnenia EPDM (jedno na ráme, jedno na krídl ) dokonale utesnia proti vnikaniu vody a poveternostným vplyvom. Sklo a výplne utesnené trvalo pružným tesnením EPDM. Farba tesnení je štandardne čierna.

FAREBNÉ PREVEDENIE :
Hliníkové profily sú podrobované anodizácii alebo lakovaniu. Dostupné sú všetky farebné odtiene palety RAL, anodizáciou sa potom dosahujú farby ako: zlatá, tmavohnedá, šampanská alebo odtieň prirodzeného hliníka. Práškové nanášanie farby je prevádzané technológiou vyhovujúcou európskym normám, potvrdené akostnou značkou Qualicoat, zaručujúcou dlholetú najvyššiu kvalitu povrchu hliníkových profilov.

KOVANIE :
Používame jednobodové uzatváranie KFV49, alebo trojbodové uzatváranie KFV2750 a KFV2500 v závislosti od dĺžky dverí. Štandardne v základnej triede bezpečnosti a striebornej povrchovej úprave.
Vrchné kovanie štandardne v základnej bezpečnostnej triede. Patentová vložka CISA 2000 - štandard s troma klľúčmi alebo CISA ASIX - bezpečnostná na 3-bodový zámok. 3 pánty odolné proti vysadeniu, nastaviteľné vo všetkých smeroch. Hliníkový prah.

 

 

Technické parametre systému Ponzio NT68

 

Systém:

Ponzio NT68

Popis:

Okenno-dverový systém s termickou izoláciou.

Použitie:

Výroba okien, dverí, balkónov,  deliacich stien, vonkajších priestorových konštrukcií

Hĺbka zárubne:

68 - 76 mm

Hĺbka krídla:

68 - 76 mm

Hrúbka výplne:

18 - 57 mm

Mat. skupina:

2.1 (podľa DIN 4108)

Term. prevod:

24 mm

Pripustenie:

AT-15-4855/2006 "Okná a balkonové dvere systém Ponzio NT68 z profilov s izolačnou vložkou“.

Hlavná Naše produkty Hliníkové dvere Systém Ponzio NT68

O nás

Zaoberáme sa výrobou, návrhom, predajom a montážou hliníkových a plastových systémov.

Kontaktujte nás

Pondelok - Piatok 8:00 - 16:00